Hoşgeldin Ziyaretçi
Mesaj atabilmek için forumumuza kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adı
  

Şifre
  

Forumlarda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Üye Sayısı: 23,363
» En Son Üyemiz: CharleyFab
» Konu Sayısı: 2,283
» Mesaj Sayısı: 2,283

Tam İstatistik

Çevrimiçi Kullanıcılar
Şu anda 40 çevrimiçi kullanıcı var.
» 1 üye | 39 Misafir
Mileyphet

En Son Konular
R10.Net Üyelik Alımı Dave...
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
9 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 10
Özel Üniversite Fiyatları...
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
10 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 1
ilahisozleri.me
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
10 saat önce
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
Where to buy New Balance ...
Forum: Biz Kimiz
Son Mesaj: blair2019
Dün, 08:15 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 284
a da una diversa costruzi...
Forum: Biz Kimiz
Son Mesaj: caicai2017
Dün, 07:26 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 92
sion, j'ai remarqué que l...
Forum: Biz Kimiz
Son Mesaj: caicai2017
Dün, 07:19 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 53
Sosyal Medya Ajansı
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
04-02-2020, 06:29 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 14
Güzel Sözler - Anlamlı Sö...
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
04-02-2020, 04:38 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 2
Beşiktaş Haberleri
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
04-02-2020, 02:11 PM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 4
Köpekler Hakkında
Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız
Son Mesaj: kulak
04-02-2020, 11:27 AM
» Cevaplar: 0
» Gösterim: 5

 
  R10.Net Üyelik Alımı Davetiyesiz Manuel Onay Şeklinde Kısa Süreli Aktif!
Gönderen: kulak - 9 saat önce - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

R10.net'e yıllardır davetiyesiz olarak üyelik kabul etmiyoruz. Dünya'da ve Ülkemizde Korona Virüsü sebebiyle maalesef yaşanan sıkıntılardan dolayı ekonomik problemler arttı. Evlerinden iş yapmak zorunda kalanlar gerek şahsi sosyal medya hesaplarıma gerek R10.net'e çok fazla üye olabilmek için talepte bulunmaya başladılar. Bizde biraz kolaylık sağlayabilmek adına 10 Nisan 2020 Tarihine kadar üyeliği davetiyesiz olarak;

T.C Kimlik Kontrol
Mail Onay
SMS Onay
Selfie fotoğrafı yükleme ile birlikte 3 doğrulama sonrası Manuel Moderatör Onaylı aktif etmiş bulunuyoruz.


Şuanda R10'a davetiyesiz olarak herkes 4 faktörlü güvenlik önlemi uygulamalarının ardından üye olabilir.

Şartlar nedir?

1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü herşey onaydan geçecek yanlış girilen bilgiler otomatik T.C kimlik kontrolü sırasında sorun yaratacaktır.
2. Bir kağıda en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte tc kimlik belgeniz, öğrenci kimliğiniz, pasaport yada ehliyet olabilir (Sadece Ad-Soyad ve fotoğrafınız gözüksün diğer alanları güvenlik nedeniyle bantlayabilirsiniz ). Yüzünüzün gözükeceği şekilde çektiğiniz Özçekim ( selfie ) görüntüsünü upload edin. kayıt işlemini tamamlayın.


3. Aktivasyon için gelecek olan mailde yazan aktivasyon linkine tıklayın.
3. Moderatörler tarafından manuel kontrol sonrası verilecek onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde tekrar mail olarak gelecektir.
4. Mail olumlu olarak gelir ve üyeliğiniz onaylanırsa R10.Net'e email ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız. SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz.


1. ve 2. şıkları sorunsuz yerine getiren herkesin üyelik talebi onaylanacaktır. Kimlik belgenizdeki Yüzünüz ve T.C Kimlik, Ehliyet, Öğrenci Kimliği, Yurt Kimliği, Pasaport vb. Belgeniz okunabilir olmalı! Ad-Soyad dışındaki bilgileri bant vb. bir malzeme ile güvenlik nedeniyle kapatabilirsiniz.

Üyelik İçin Tıklayın : http://uyelik.r10.net/register.php

R10.Net'e üye olmak isteyen tanıdıklarınıza, arkadaşlarınıza bilgi verebilirsiniz. Bankalardan hesap açmak bundan daha kolay umarım bazı arkadaşlar bunu göz önüne alarak yaparlar yorumlarını.

- Paylaşım Ödülü -

R10.net'e kısa süreli üyeliğin aktif olduğunu bu konunun linkini de ileterek kendi sitenizde yada farklı site,forum,platform,blog,sözlük,sosyal medya hesaplarınızdan vb. yerlerde paylaşım yapan arkadaşlar konuya yaptıkları paylaşımları ve linkleri eklerlerse yapılacak olan özel çekilişe katılım sağlamış olacaklar.

Ödül olarak toplam 30 kişiye Sponsor Reklam,Kurumsal Üyelik, Platin üyelik, Gold üyelik, Silver Üyelik, Ultra Mesaj Kotası hediye edicez.

R10.Net'e üye olmak isteyen çok fazla kişi var hergün yüzlerce email ve mesaj geliyor fakat birçok kişiye bir konuyla ulaşamayız. Bu konuda sizlerinde destek olması gerekiyor. Gençlerimize kendilerini geliştirme imkanı ve ufakta olsa iş olanağı sağlayabilirsek ne mutlu bize!

Yenilikler için yeni açtığımız Telegram sayfamızı da takip ederseniz seviniriz. https://t.me/r10webmaster


[Resim: 180366465.png]

Bu öğeyi yazdır

  Özel Üniversite Fiyatları Ne Seviyede Olacak?
Gönderen: kulak - 10 saat önce - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

Özel Üniversite Fiyatları Ne Seviyede Olacak?

Üniversite sınavlarında devlet üniversitelerini tercih etmeyen öğrenciler özel üniversiteleri araştırıyor. En çok bilinen özel üniversiteler içinde Koç Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi gibi üniversiteler olmakla birlikte en çok tercih edilen üniversiteler içinde de İstanbul Aydın Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi gibi üniversiteler bulunmaktadır. Öğrenci tercihlerini şekillendiren unsurlar içinde okulun akademik başarısının yanı sıra kampüs imkanları, mevzuniyet sonrasında iş bulma kolaylığı, akademik başarı gibi faktörler yer almaktadır. Bu sebeple Türkiye'nin bütün illerindeki aileler özel üniversiteleri daha kolay inceleyebilmeleri için Neredeoku.com bütün üniversiteleri başta özel üniversiteler olmak üzere listeleyip bu üniversitelerin faydalarını, kampüs imkanlarını, fiyatlarını, akademik puanlarını bir araya getirerek öğrencilerin kolay seçim yapabileceği bir platform oluşturmuştur.

İki yıllık özel üniversite bölümlerinin fiyatları ile dört ve daha fazla yıllık olan üniversitelerin fiyatları ciddi oranda değişmektedir. Yılda ortalama 20.000 TL ile 150.000 TL arasında değişen özel üniversite bölüm fiyatları öğrencilerin tercihlerini şekillenmesinde en önemli faktörlerden biridir. Bu sebeple fiyat karşılaştırması yapmak, fiyat-performans analizi gerçekleştirmek, öğrenciler ve aileler için üniversite seçiminde çok önemlidir. Neredeoku.com'a girerek dilediğiniz özel üniversiteyi ya da dilediğiniz bölümü seçebilir, üniversite alternatiflerini tek bir sayfada rahatça görebilirsiniz. Binlerce kişinin tercihi Neredeoku.com birçok üniversite adayının tercihini şekillendirdiği gibi rahat bir nefes aldırmayı hedeflemektedir.

ÖSYM'nin üniversitelerin 2020 taban puanlarını açıklanmasıyla birlikte birçok üniversite adayı öğrenci üniversite ve bölüm karşılaştırma yaparak karar verecektir. Üniversitelerin yorumları, istatistikleri, fotoğrafları gibi içeriklerin de incelenebileceği platform tamamen ücretsiz olarak öğrencilerin kullanımına sunuluyor.

Bu öğeyi yazdır

  ilahisozleri.me
Gönderen: kulak - 10 saat önce - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

Her zaman insanların ruhuna dokunmayı başarmış ve ruhun temel besin kaynaklarından birisi olmuş ilahiler, güzel ve özlü sözlerde olduğu birçok kişi tarafından paylaşılmakta ve kulaktan kulağa yayılmaktadır. Bu ilahilerin hızla yaygınlaşmasında elbette internetin de önemli bir payı bulunmaktadır. Ruhumuzu dinlendiren ve onu adeta yeniden doğmuş gibi besleyerek yenileyen ilahilere yer verdiğimiz www.ilahisozleri.me internet sitemizde yüzlerce ilahi paylaştık.

Birbirinden güzel ilahi sözlerini bir araya getirerek sizlerle paylaştığımız bu internet sitemizde yer alan ilahilerden birisi ise çeşitli sanatçılar tarafından bestelenmiş es subhu beda ilahisi. Es subhu beda ilahi sözleri neler merak ediyorsanız ilgili paylaşımımıza dilediğiniz zaman bir göz atabilirsiniz. Ayrıca çeşitli sanatçıların bir araya gelerek oluşturmuş olduğu bu ilahinin sözlerinin anlamlarını merak edenler için yine ilgili paylaşımımız içerisinde Türkçe çevirisini de gerçekleştirerek siz değerli dostlarımız ile paylaştık. Dilediğiniz zaman ruhunuzu dinlendirmek ve güzel, anlamlı sözleri eşliğinde bir ilahi okumak isterseniz başta Es Subhu Beda ilahisi olmak üzere yüzlerce farklı ilahi arasından dilediğini seçebilirsiniz.

Zaman zaman ortada hiçbir neden olmamasına rağmen üzerinizde bir ağırlık hissedebilirsiniz. Fiziki anlamda ağır bir iş yapmamış olmanıza, normal şartlarda yorgun olmamanız gerekmesine rağmen bir türlü geçmeyen yorgunluk ve halsizlik bulunuyorsa bunun temel nedeni ruhunuzun dinlenmeye, yenilenmeye ve beslenmeye ihtiyaç duyması olabilir. Bu gibi durumlarda şu sözümüz aklınıza gelsin; ilahi oku. İlahi okumak insanoğlunun yaratıcısı olan Allah başta olmak üzere Peygamberlerimiz ve tüm kutsal varlıklara olan saygı ve sevgimizi dile getirmek amacıyla söyleyeceğimiz birer şarkı okuma eylemidir. Bedenlerimizin birer aracı olduğu temel varlığımızın ruhumuz olduğunu asla unutmamalı ve bedenimizi dinç tutmak için sürekli beslediğimiz gibi ruhumuzu da sık sık beslemeyi unutmamalıyız.

Bu öğeyi yazdır

  Where to buy New Balance 991 Made in UK
Gönderen: blair2019 - Dün, 08:15 AM - Forum: Biz Kimiz - Cevap Yok

New Jordan , after the previous two colors of "Grey / Blue" and "Grey / Navy / Red", the brand once again brings three new colors to the 991, namely "Brown / Tan" "," Bright Blue ", and" Green. "The "Brown / Tan" style upper is combined with different shades of brown, forming a perfect layering sense with the 991's original upper with multiple materials; and added at the rear swelling, midsole, etc. Decorated with mustard green color. The blue and green styles are based on large areas of the same color, and a little gray is added for soft blending. In addition to the superb upper, of course, you must not forget the necessary ENCAP midsole and ABZORB cushioning technology to complete the shoe.
Cheap 2020 Jordans, Protro and LeBron 17 Low, this time it was Air Flight Legacy as the protagonist, and the classic purple gold color of NBA team Lakers was used as the main design to pay the highest respect to the legendary powerhouse.The upper of Air Flight Legacy "Purple & Gold" is based on all white, and purple embellishments are added to the Swoosh Logo, lace mesh, lining and rear sole, while the lace fixings, tongue lettering, midsole and insoles And the rear Nike Logo and other changes are presented in golden yellow gold.
2019 Sneakers Release, shoes have continued to be strong recently. As long as there is a new color, they will always be snapped up. Last month, a pair of “Blue Fury” all-blue Dunk Low Pro shoes were circulated again on the Internet. The official official atlas is based on the SB thick tongue version, which is based on the more collectible SB thick tongue version, and the dark blue and light blue are used as the main tone. Outsole.

Bu öğeyi yazdır

  a da una diversa costruzione s
Gönderen: caicai2017 - Dün, 07:26 AM - Forum: Biz Kimiz - Cevap Yok

Quando corri sulle strade o sul tapis roulant, gli Epic Reacts forniscono una sensazione ammortizzata ma elastica sotto i piedi, uno che mi dà una spinta in più durante gli allenamenti. è reattivo ma super morbido, pur essendo leggero e solidale. Rispetto alla prima versione, ho notato che la distinta clip rosa sul tallone è circondata da una diversa costruzione sul tallone. Nike Internationalist Femme Come attaccante del tallone, ho sentito che questo nuovo design offriva un po 'più di stabilità nella zona del tallone.www.anthonymillot.fr
Oltre a registrare miglia, ho indossato queste scarpe da corsa Nike ovunque, in palestra per allenamenti di cross-training; a Rumble per un corso di fitness di gruppo ispirato alla boxe; all'aeroporto per prendere un volo; al commerciante Joe per fare la spesa — e le ha trovate più che adatte sia alle sessioni di allenamento che alle situazioni quotidiane. Nike Air Max 90 Femme Bleu Che tu sia un corridore serio, un atleta attivo o semplicemente alla ricerca di una scarpa da corsa elegante e comoda che puoi indossare ovunque, le Nike Epic Reacts sono una grande sceltaLe scarpe da corsa marrone sono classificate in quattro pilastri (o "esperienze", come Brooks li chiama) - velocità, connessione, eccitazione e ammortizzazione - e ogni scarpa offre una pedalata neutra o supportata. Come Nike Air Max 1 Femme indossatore Nike Air Vapormax Dámské di lunga data delle scarpe da corsa Brooks, ho sempre gravitato Nike Air Max 90 Femme verso scarpe neutre con un'esperienza energica o ammortizzata: la glicerina, il levitato e il Ricochet sono tre dei miei preferiti. Quindi, prima di provare le Adrenaline recentemente riprogettate, che offrono un giro supportato, ero scettico sul sistema di supporto olistico GuideRail. In omaggio alla colorazione Max Orange e Metallic Silver del suo predecessore - debuttando solo in campo da artisti del calibro di Cristiano Ronaldo - il Nike Mercurial Vapor "Future DNA Mercurial" vede aggiornamenti moderni su uno stivale classico con l'aggiunta di filati ad alta tenacità sulla tomaia (una versione elevata della tecnologia Nike Flywire utilizzata sull'originale), che impedisce allo stivale di allungarsi. L'iterazione 2020 ha anche il controllo di tutte le condizioni Nike Internationalist Dámské per evitare che lo stivale sia poroso.
Lo Nike Air Max 97 Dámské stivale è la seconda Nike Air Max 95 Femmeversione del Future DNA Pack di Nike Football, in cui le attuali scarpe da performance rendono omaggio al classico design Nike Football. 2020 - La prima collaborazione femminile della Jordan OG con la designer di Los Angeles Melody Ehsani è radicata nel portare il basket a una nuova generazione.
"L'eredità [dell'Air Jordan OG femminile] parla da sé", afferma Ehsani. “è stato un momento emozionante nella storia con l'inizio del WNBA e tutte le incredibili donne che stavano entrando nel gioco. La scarpa è davvero un emblema di questo momento, una prima sotto molti aspetti. ”
Simbolizzando l'eccellenza femminile dentro e fuori dal campo, la designer ha scelto un approccio aggiornato all'Air Jordan OG SP x Melody Ehsani e attraverso un obiettivo classico. La scarpa Nike M2k Tekno Femme Homme nera e infrarossa è evidenziata da un dettaglio in ciliegio - un simbolo Adidas Superstar Dámské di abbondanza e strettamente associato alla dea della fertilità.
Air Jordan Nike Air Max 95 Dámské OG SP x Melody Ehsani da donna è disponibile il 14 marzo sul negozio online di Melody Ehsani. La scarpa sarà disponibile a livello globale il 19 marzo su Jordan.com e presso rivenditori selezionati.

Bu öğeyi yazdır

  sion, j'ai remarqué que le clip
Gönderen: caicai2017 - Dün, 07:19 AM - Forum: Biz Kimiz - Cevap Yok

Lorsque vous courez sur les routes ou sur le tapis roulant, les Epic Reacts offrent une sensation amortissante mais élastique sous le pied - une qui me donne un coup de Nike M2k Tekno Femme Homme pouce supplémentaire pendant les entra?nements. Il est réactif mais super doux, tout en étant léger et supportant. Par rapport à la première version, j'ai remarqué que le clip de talon rose distinct est entouré d'une construction différente au talon. En tant qu'attaquant au talon, je sentais que ce nouveau design offrait un peu plus de stabilité dans la zone du talon.
Au-delà des kilomètres à parcourir, j’ai porté ces chaussures de course Nike partout - au gymnase pour des Nike Air Max 95 Dámské entra?nements croisés; à Rumble pour un cours de fitness en groupe inspiré de la boxe; à l'aéroport pour prendre un vol; chez Trader Joe’s pour faire ses courses et les a trouvés plus que convenables pour les séances d’entra?nement et les réglages quotidiens. Que vous soyez un coureur sérieux, un athlète actif Nike Air Max 90 Femme Bleu ou simplement à la recherche d'une chaussure de course élégante et confortable que vous pouvez porter n'importe où, les Nike Epic Reacts sont un excellent choix. Les chaussures de course Brooks sont classées en quatre piliers (ou ?expériences?, comme Brooks Adidas Superstar Dámské les appelle) - accélérer, connecter, dynamiser et amortir - et chaque chaussure offre une conduite neutre ou soutenue. En tant que porteuse de longue date de chaussures de course Brooks, j’ai toujours opté pour des chaussures neutres avec une expérience énergique ou coussinée Nike Air Max 270 Femme - la glycérine, le lévité et le ricochet sont trois de mes préférés. Donc, avant d'essayer les Adrenalines nouvellement redessinées, qui offrent Nike Internationalist Femme une conduite prise en charge, j'étais sceptique quant au système de support holistique GuideRail, rendant hommage au coloris Max Orange et Metallic Silver de son prédécesseur - débutant uniquement sur le terrain Nike Air Max 90 Dámské par des go?ts de Cristiano Ronaldo - le Nike Mercurial Vapor "Future DNA Mercurial" voit des améliorations modernes sur une chaussure classique rapide avec l'ajout de fils à haute ténacité sur la tige (une version surélevée de la technologie Nike Flywire utilisée sur l'original), ce qui empêche la chaussure de s'étirer. L'itération 2020 a également le contr?le de toutes les conditions pour éviter que la chaussure ne soit poreuse.
La botte est la deuxième version du Future DNA Pack de Nike Football, dans laquelle les bottes de performance actuelles rendent hommage à un design classique de Nike Football. 2020 - La première Nike Air Max 270 Dámské collaboration de Jordan OG pour les femmes avec la créatrice basée à Los Angeles, Melody Ehsani, est enracinée dans la création du basket-ball dans une nouvelle génération.
"L'héritage [du Women’s Air Jordan OG] parle de lui-même", explique Ehsani. ?Ce fut Adidas Ultra Boost Dámské une période passionnante de l'histoire avec la création de la WNBA et toutes les femmes incroyables qui entraient dans le match. La chaussure est vraiment un emblème de ce moment, une première à bien des égards. ?
Symbolisant l'excellence des femmes sur et en dehors du terrain, la créatrice a choisi une approche actualisée de l'Air Jordan OG SP x Melody Ehsani, et à travers un objectif classique. La chaussure noire et infrarouge est mise en évidence par un détail cerise - un symbole d'abondance et étroitement associé à la déesse de la fertilité.
La Air Jordan OG SP x Melody Nike Air VaporMax Femme Ehsani pour femmes est disponible le 14 mars sur la boutique en ligne de Melody Ehsani. La chaussure sera disponible dans le monde entier le 19 mars sur Jordan.com et chez certains détaillants.

Bu öğeyi yazdır

  Sosyal Medya Ajansı
Gönderen: kulak - 04-02-2020, 06:29 PM - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

Sosyal medyanın günden güne olan popülerliğinin artması ile bu alanda uzmanlaştık ve sizlere bu konuda profesyonelce hizmetler vermeye başladık. Sosyal medya konusunda hertürlü danışmanlık hizmetini bizden alabilirsiniz. Marka danışmanlığı,seo danışmanlığı,google reklam hizmetleri,facebook reklam hizmetleri,instagram reklam hizmetleri tarafımızdan profesyonelce verilir.

Adresimiz: sosyal medya ajansı

Bu öğeyi yazdır

  Güzel Sözler - Anlamlı Sözler - Ağır Sözler Sitesi
Gönderen: kulak - 04-02-2020, 04:38 PM - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

Web sitemizde güzel sözler,anlamlı sözler ve ağır sözler gibi pekçok özlü sözler yer almaktadır. Ayrıca resimli olarak sözlerde sitemizde mevcuttur. Bunların dışında yasak ile alakalı sözler,şaşırma sözleri,dini sözler,dayınız için sözler,komik okul sözleri,ablaya sözler,anneye sözler,baldıza sözler,yalancılara sözler,çalışmakla alakalı sözler,yeni yıl sözleri,haksızlıklara karşı sözler,inkarcılara karşı sözler gibi sayamadığımız her konuda söz web sitemizde güncel olarak yer almaktadır.

Adresimiz: güzel sözler | güzel sözler | anlamlı sözler | ağır sözler

Bu öğeyi yazdır

  Beşiktaş Haberleri
Gönderen: kulak - 04-02-2020, 02:11 PM - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

Beşiktaş taraftarları için açılmış bu sitede bjk adına tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Yapılacak maçlar,transferler,puan durumları,cezalı oyuncular,sakat oyuncular,teknik direktör hakkında bilgi,beşiktaş şampiyon olabilecek mi?,Rıdvan Yılmaz: Beşiktaş'ta hayalimi yaşıyorum,Dorukhan liglerin başlamasını bekliyor,Beşiktaş'ta tavan ücret 1 milyon Euro,Beşiktaş'a Demba Ba' teklifi! gibi pekçok konuda güncel ve özgün bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Adres: onlybeşiktaş | beşiktaş haberleri | bjk haber

Bu öğeyi yazdır

  Köpekler Hakkında
Gönderen: kulak - 04-02-2020, 11:27 AM - Forum: Forum Hakkında Yorumlarınız - Cevap Yok

Bir köpeğiniz var ve onu çok mu seviyorsunuz. Ozaman ona çok iyi bakmalısınız. Onlarda insanlar gibi çeşitli sorunlar yaşayabilmektedirler. Köpeğiniz hasta olduğunda ne yapmalısınız,neler yedirmelisiniz,aşılarını zamanında yaptırmalısınız gibi pekçok detay sitemizde mevcuttur.Köpekler hakkında sizler birçok bilgiyi web sitemizde güncel olarak vermekteyiz.Köpek Maması Türleri,Köpek Maması Günlük Ne Kadar Verilmeli,Yavru Köpeklerde Beslenme,Göz Hastalıkları.. gibi pek çok konuda sitemizde bilgi yer almaktadır.

Sitemize giriş için tıklayınız: köpek | köpek maması

Bu öğeyi yazdır